Колобок Обід 

Кейтеринг Львів

Кейтеринг Колобок Обід - команда професіоналів, яка працює на ринку надання послуг з організації корпоративного харчування з 2005 року.

Спеціалізація - приготування та доставка обідів в офіси Львова та області.

Організація харчування на виробництві від централізованої доставки їжі, до створення їдальні на підприємстві.

Асортимент наших страв - різноманітний. В меню ви знайдете велику кількість страв традиційної української кухні: салати, перші та другі страви відповідно до сезону, а також м'ясні, рибні блюда.

Окрім смачної та здорової їжі, наші обіди - це економія Вашого часу і сил.Тут зачинається ваш текст. Натисніть тут і почніть писати. 


ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Ми готові якісно і в короткі терміни виконати поставленні перед нами завдання: організація стаціонарної їдальні на Вашому підприємстві, централізована доставка харчування на Ваше підприємство доставка обідів в офіс.

Наша компанія може забезпечити обслуговування одночасно до 500 чоловік. А також можемо здійснювати виїзне харчування.

При приготуванні їжі використовуються тільки натуральні продукти високої якості, які мають відповідні сертифікати. Всі страви виготовляються з продуктів в день доставки.

Дедалі частіше керівники компаній задумуються про забеспечення якісного харчування своїх працівників, щоб звільнити персонал від пошуків можливості швидко, якісно та недорого пообідати (що суттєво затягує час обіду, а також вчасне повернення працівника на своє робоче місце). Підвищується імідж компанії яка забезпечує соціальний пакет для працівників. Куди краще, якщо є можливість на протязі пів години швидко, смачно пообідати і продовжити плідну трудову діяльність.

Корпоративне харчування 

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати